Počitniška hišica v Banovcih

V počitniškem naselju v TERMAH  BANOVCI, oddamo apartma v počitniški hišici Zeleni Gaj, ki je v celoti opremljena in lahko sprejme 5 oseb.

Najem apartmaja za člane Sindikata GIT znaša  50 evrov/na noč, cena za člane drugih sindikatov dejavnosti v ZSSS  55 evrov/na noč  in nečlane na 65 evrov/na noč.

V ceno najema so vključene tudi 3 kopalne karte v Termah Banovci.

Apartma SGIT se nahaja v neposredni bližini termalnega kopališča (oddaljen cca 50 m). Spodnje nadstropje apartmaja zajema bivalni prostor s kuhinjo, jedilnico in dnevnim prostorom s kavčem in TV ter izhodom na teraso, z direktnim dostopom do lastnega parkirnega prostora. V zgornjem nadstropju  sta dve sobi z zakonskimi posteljami, v večji pa je tudi dodatno tretje ležišče.

Hišica je  v celoti opremljena in pripravljena za oddajo. V sezoni 2019 tudi nova klima, WIFI internetna povezava in pokrita terasa.

Apartmajska hišica je namenjena tako mladim družinam kot starejšim parom.

Za proste termine preverite spletno stran www.sindikalne-pocitnice.si

Za več informacij nas kontaktirajte na rezervacije@sindikat-git.si