V Uradnem listu RS (št. 51/2018, z dne 20.7.2018) je bil objavljen količnik rasti cen prehrambnih izdelkov, na podlagi katerega se določi regres za prehrano med delom za obdobje julij-december 2018 in znaša 1,024.

Žal KP GIT še ni podpisana. Tekst 38. člena , 3. točke še vedno ni usklajen! Ko bo , javimo takoj! V nasprotnem primeru tudi javimo datum tiskovne konference in začetek sindikalnih aktivnosti!

Tako znaša nov znesek regresa za prehrano v KP GIT za obdobje julij-december 2018 4,58 EUR.
Objavljeno na: https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/celotno-kazalo/201851